Surimi sticks! mijn tip van maandag

IMG_2499[1]
surimi stick goede aanvulling
Surimi sticks goedkoop en lekker!

Deze surimi sticks of nep krab zijn niet duur en goed verwerkbaar. Ik gebruik deze sticks, die ongeveer een euro kosten, om een gerecht meer vulling te geven.  Neem nou de zalm die ik heb gekocht. Die is best duur en voor twee personen een beetje aan de krappe kant. Ik vul de hoeveelheid zalm dan aan met de surimi sticks. En dan heb je wel voldoende. Ik gebruik de surimi ook om een heerlijke “krabsalade”te maken. Heel eenvoudig door mayonaise, yoghurt en wat kruiden toe te voegen. Op een feestje altijd  een succes. Wil je een omelet maken doe daar dan ook eens wat surimi bij. Deze aanvulling geeft de omelet net weer een andere smaak. Of maak een vissoep aangevuld met surimi.

Kortom deze stick zijn  een zeer goedkoop alternatief voor de duurdere vis. Het heeft een goede vissmaak en is een uitstekende vervanger van vis. En ja, toevallig blijft er altijd een stick over die ik dan heerlijk in de keuken op kan eten.

Ik heb met deze  sticks het volgende recept gemaakt.

 

IMG_2501[1]IMG_2500[1]IMG_2502[1]IMG_2503[1]

Volkoren pasta aan de kook brengen. Ondertussen surimi sticks en zalm heel zachtjes bakken. Voeg er dan wat bloem aan toe. Is de bloem goed gemengd met de boter dan kun je  water toevoegen. De kruidenkaas erbij en heel langzaam de bijgevoegde spinazie warm laten worden. (Wil je de vis meer heel laten dan zul je de kruidenkaas en spinazie  apart in de pan op moeten warmen) Uiteindelijk de pasta erbij. Nog wel wat kruiden, zoals Herbamare toevoegen of een half bouillon blokje.  Een super simpel gerecht dat ik met tal van variaties klaar maak. Het gerecht met de kruidenkaas en spinazie is ook heel makkelijk te maken met vlees. Belangrijk is wel dat je altijd wat bloem toevoegt om een wat meer saus te hebben. Hiermee verdubbel je de hoeveelheid saus die je hebt van de kruidenkaas. Nog lekkerder is de kruidenkaas, bieslook Philadelhia light. Maar die is een stuk duurder en met deze Garlic ben je 80 cent kwijt. Deze maaltijd is voor drie dagen. En heeft bij elkaar ongeveer 4,50 euro gekost.

 

Email this to someoneShare on Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.